top of page
22. decembrī - Arēnā Rīga - Orķestris LORDS OF THE SOUND piedāvās Ziemassvētku programmu "Grand Christmas"

Jaunās paaudzes orķestris LORDS OF THE SOUND piedāvās Ziemassvētku programmu "Grand Christmas"

Orķestra LORDS OF THE SOUND uzstāšanās ir vairāk kā tikai koncerts – tas ir īsts svētki!

22.12.2021 - ARĒNĀ RĪGA

Svētku dziesmas un skaņdarbi orķestra LORDS OF THE SOUND izpildījumā radīs Jaungada noskaņojumu, Ziemssvētku garu, ģimenes mīlestības un siltuma atmosfēru.
 

Mēs visi tik ļoti mīlam šo pacilāto garastāvokli, kad mūs piepilda mīlestība un staro pār visu pasauli. Un radīt šādu noskaņojumu ir pa spēkam mūzikai! Mūzikai, kurā ielikta Ziemassvētku harmonija, mirkļa svētums, sirds un dvēseles miers.
 

Neaizmirstamus mirkļus pirmssvētku vakarā radīs orķestris LORDS OF THE SOUND kopā ar kori un orķestra solistiem.

Orķestris dāvās dzīvu skanējumu Ziemssvētku hitiem un soundtrekiem no mīļākajām Jaungada filmām: “Ziemassvētku stāsts”, “Ledus periods”, “Polārais ekspresis”, “Grinčs”, “Viens pats mājās”, “Sniegputenis”, “Jingle Bells”, “Let is snow”, “We Wish You A Merry Christmas”, “Happy New Year”, “Last Christmas” un citām.

 

Brīnumi notiek ar tiem, kas viņiem tic! Tāpēc atvēliet sev kaut pāris stundas, lai ienirtu muzikālajā izrādē “Grand Christmas” orķestra LORDS OF THE SOUND izpildījumā, un iedvesmas un garīgās harmonijas lādiņš uz visu nākamo gadu ir garantēts!

Ar katru koncertu orķestri LORDS OF THE SOUND iemīl arvien vairāk skatītāju, tā veidojas uzticamu fanātu auditorija. Apmeklētāji sauc viņus par “pozitīvo orķestri”, atzīmē neslēpto sirsnību un harizmu, bet viņu koncerti ir piepildīti ar šova elementiem, humoru un siltu attieksmi pret skatītājiem.

Veltiet savu vakaru jaunās paaudzes orķestrim LORDS OF THE SOUND, atnāciet ar tuviem cilvēkiem un sajūtiet vienotību starp sevi un īpašu Ziemssvētku mūziku!

 

Koncertprogrammas kopējais ilgums apmēram 2 stundas.

Logo_artpartner_150611_LV-1-2.png
bottom of page