top of page
LORD OF THE RINGS in Concert Riga, Arena Riga

LORD OF THE RINGS in Concert


Orķestra LORDS OF THE SOUND uzstāšanās ir vairāk kā tikai koncerts – tas ir īsts šovs!

04
.02.2024 - ARĒNĀ RĪGA
 

Leģendārā un fantastiskā hobitu un elfu pasaule atdzīvojas, pateicoties muzikālajam un vizuālajam uzvedumam simfoniskā orķestra “Lords of The Sound”  izpildījumā. Krāšņs divu stundu koncerts, piedaloties simfoniskajam orķestrim, korim un solistiem!

 

No jautrajām hobitu melodijām līdz briesmīgajām Mordoras skaņām cauri skaistajām, liriskajām elfu dziesmām - ar jaunu spēku atskanēs ar Oskara kinobalvu apbalvotā Hovarda Šora mūzika, kas rakstīta slavenajai filmu triloģijai "Gredzenu pavēlnieks", radot neaizmirstamu Viduszemes atmosfēru.

 

Džons Ronalds Rūels Tolkīns kļuva slavens visā pasaulē, pateicoties romānu ciklam "Gredzenu pavēlnieks".


Visu savu dzīvi viņš ir veltījis stāstam par savu izdomāto Viduszemi.

Ar savu nepārspējamo darbu viņš iedvesmoja komponistu Hovardu Šoru radīt muzikālu šedevru, kas ir izpelnījies visaugstāko mūzikas kritiķu atzinību un kuram ir miljoniem cienītāju visā pasaulē.

 

Orķestris “Lords of the Sound” ir sens episko mūzikas tēmu pielūdzējs un pastāvīgi priecē Eiropas skatītājus ar spilgtiem un neaizmirstamiem koncertiem, tostarp slavenu kino komponistu, piemēram, Hansa Cimmera, Ramina Džavadija, Klausa Bādelta, Džeimsa Hovarda un citu komponistu mūziku.

 

"Ir pienācis brīdis, kad mēs ar prieku piedāvājam jūsu uzmanībai muzikālo stāstu "Gredzenu pavēlnieki koncertā". Gaidīsim jūs pasaulē visslavenākās sāgas dzīvajā koncertā!"


Koncertprogrammas kopējais ilgums apmēram 2,5 stundas.

Logo_artpartner_150611_LV-1-2.png
bottom of page