top of page

Jaunās paaudzes orķestris LORDS OF THE SOUND uzstāsies Latvijā 
ar programmu - "Music is coming"

 

Orķestra LORDS OF THE SOUND uzstāšanās ir vairāk kā tikai koncerts – tas ir īsts šovs!

23.11.2022 - DAUGAVPILS KULTŪRAS PILS
 

Music is coming ir neticams dzīva orķestra, kora un īstas maģijas skaņu apvienojums, ko esiet dzirdējuši savās mīļākajās filmās un datorspēlēs.
 

Pasaulslavenie soundtreki ir ieguvuši jaunu, īpašu skanējumu – tāds ir neatkārtojamā LORDS OF THE SOUND meistarības līmenis! Noteikti atnāciet un izbaudiet paši visu dzīvās mūzikas plūduma varenību!

 

Orķestra mākslinieku spilgtajā izpildījumā dzirdēsiet mūziku no slavenām fantastikas filmām un datorspēlēm: Troņu spēles, Vikingi, The Mandalorian, Galaktikas sargi, Brīnumsieviete, Gredzenu pavēlnieks, Avatars, Mad Max, Karību jūras pirāti, Piektais elements, World of Warcraft, Skyrim, Mortal Kombat, The Witcher un citās.

 

Pateicoties unikālajam vizuālajam pavadījumam katra melodija atdzīvosies un zālē strauji ielauzīsies neredzēti fantastiski tēli, bet skatītājiem atklāsies nezināma pasaule, kurā valda maģija un brīnumi. Orķestris LORDS OF THE SOUND jau sen ir kļuvis par vienu no pieprasītākajiem Ukrainas muzikālajiem kolektīviem.

 

Spēcīgais, iespaidīgais skanējums, negaidītie risinājumi un profesionālā pieeja ir galvenās atšķirīgās orķestra iezīmes. Noklausīties Music is coming tik tiešām ir vislabākais veids kā neierasti pavadīt laiku. Lieliskais pasākums palīdzēs aizmirst par drudžaino ikdienas dzīvi un atvērs jums durvis uz jaunu realitāti, kur mīti atdzīvojas un brīnumi notiek uz katra soļa.


Koncertprogrammas kopējais ilgums apmēram 2 stundas.

Logo_artpartner_150611_LV-1-2.png
bottom of page