top of page
Metallica Riga LV 2280x1280-resized.jpg

METALLICA S&M Tribute Show ar simfonisko orķestri atkal Latvijā!


18.12.2021 - Arēna Rīga
 

Ja uzskatiet sevi par īstiem METALLICA un roka kopumā cienītājiem, tad jums noteikti TAS jāredz! Bezprecedenta projekts - profesionāla rokgrupa un simfoniskais orķestris pilnībā atjaunojuši leģendāro grupas METALLICA "S & M" koncertalbumu. Ar Sanfrancisko orķestri ierakstītā kulta dubultplate tika izdota jau tālajā 1999.gadā, bet ir iemīļota un populāra vēl joprojām.

 

Varbūt tāpēc grandiozo šovu “METALLICA ar simfonisko orķestri“ (tribute show) pavada fantastiski panākumi. Aizraujošais multimediju šovs, satriecoša skaņa un meistarīgā klasiskās un rokmūzikas muzikantu spēle neatstāj vienaldzīgu nevienu viesi - šis šovs paliks atmiņā ilgi!

 

Ir jau ļoti daudz pozitīvas un sajūsmas pilnas atsauksmes. Satriecošais šovs uz publiku ir atstājis iespaidu jūru, lūk daži no tiem:

 

“Tas neveiklais brīdis, kad tribute grupa skan labāk nekā Metallica pati.“

 

 “Satriecoši. Eleganti. Maģiski. Lieliski. Man trūkst vārdu, lai aprakstītu šo koncertu un dvēseles stāvokli tribute grupas uzstāšanās laikā. To, ko puiši dara uz skatuves, nav iespējams ne ar ko salīdzināt.“

 

 “Neatkārtojamā puišu spēle un fantastiskās balsis ieveda citā pasaulē, kurā esmu tikai es un mūzika. Un nekādi ārējie faktori nevarēja traucēt mums un mūsu sirdīm, kas sitās vienā taktī. Gribējās kliegt un raudāt vienlaicīgi.“

 

 “Neticamais kontrasts fascinē. Gribas iekļūt simfoniskā orķestra muzikantu prātos un jūtās un saprast kā tas iespējams!“

 

 “Teikt, ka te ir fantastiski, tas ir nepateikt neko.“

 

Šovs “METALLICA ar simfonisko orķestri“, kas visur pulcē pilnas zāles, ir ieguvis atzinību un milzum daudz pozitīvu atsauksmju no visdažādākajiem cilvēkiem, sākot ar kritiķiem un profesionāliem žurnālistiem un beidzot ar rokmūzikas fanātiem.

 

Tribute šovs “METALLICA ar simfonisko orķestri ir patiešām ekskluzīva programma! Klasiskā un modernā mūzika savijas vienā veselā un nonāk pie klausītāja savā neatkārtojamajā mistiskajā skaistumā.

 

“Smagais metāls multiinstrumentāla simfoniskā orķestra izpildījumā nenoliedzami ir iespaidīgs. Orķestris metālu padara cildenāku, bet metāls piepilda orķestri. Eksperimenti kultūras dialoga ietvaros vienmēr ir labvēlīgs un provocējošs kultūršoks.“ Šī viena fana atsauksme vislabāk raksturo lielisko šovu, ko apmeklēt ir vērts ikvienam!

Logo_artpartner_150611_LV-1-2.png
bottom of page